Adobe ve Öğrenciler için Sunduğu İmkanlar

Adobe’un Öğrencilere Vaat Ettikleri | Hiç Bilmediğiniz İmkânlar

Grafik tasarım dendiğinde akla gelen ilk 3 şeyden bir tanesi hiç şüphesiz Adobe olacaktır. Dünya çapında bilinen bir marka olan Adobe, yazılım araçları tasarlayarak grafik tasarımcılara sunmaktadır. Öğrenci ve öğretmenler için pek çok indirim fırsatı sunan marka kendine yatırım yapmak isteyenleri cesaretlendirmeyi başarıyor. Ancak hemen her profesyonel araç gibi Adobe deneme süresi sona erdiğinde satın alma yapmanızı istiyor. Aylık ve yıllık olmak üzere farklı seçenekleri olan abonelikleri satın alarak Adobe ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabiliyorsunuz. Aksi durumda pek çok özelliği kısıtlı bir programla baş başa kalmak durumundasınız.

Adobe araçlarını satın alarak pek çok özelliği severek kullanabilirsiniz. Peki, ya ücretler konusunda bütçeniz yeterli değil ise? Bu durumda Adobe öğrenciler için neler sunuyor?

Adobe Öğrenci Paketleri ve Adobe Express

Dünyanın hemen her noktasında grafik tasarımcıların vazgeçilmezi niteliğindeki Adobe öğrencilere uygun paket ve indirimler sunuyor. Bir öğrenci olarak bu paketleri satın alamıyorsanız deneme süresini kullanarak grafik tasarım becerilerinizi geliştirmeye yönelebilirsiniz. Öte yandan Adobe Express ile ücretsiz yazılım avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Adobe Express web sitesi üzerinden oluşturacağınız üyelikle ya da mevcut Adobe hesabınızla oturum açarak bu yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Fotoğraf ve Tasarım düzenleme aracı olarak tanımlanan Adobe Express, profesyonel bir grafik tasarımcı olma yolunda en büyük destekçiniz olacak. Bu sayede broşür, logo, banner, sosyal medya postları ve reklam tasarımlarını hazırlayabilirsiniz.

Öğrenciler için Adobe Illustrator

Profesyonel bir grafik tasarımcı olmak isteyen öğrencilerden biri misiniz? Bu durumda sınırlı süreyle kullanabileceğiniz Adobe Illustrator tercihinde bulunabilirsiniz. Premium bir yazılım olsa da Illustrator deneme süresi boyunca bütün özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ancak Adobe Illustrator bir nebze karmaşıktır. Bu nedenle de Adobe Illustrator Eğitimi almadan bu programı yetkin bir şekilde kullanmak çok zordur.

Kariyerine yatırım yapmak ve tasarım becerilerini geliştirmek isteyen yatırımcılar için Adobe Certified Professional bir eğitmen olarak çözüm sunuyorum. Illusrator programını etkin bir şekilde kullanmayı isteyenlere eğitim vererek grafik tasarım sürecine katkıda bulunmayı amaçlıyorum. Eğitimlerime katılarak siz de kendinizi geliştirebilirsiniz.

adobe illustrator egitimi 2

Adobe Illustrator Birebir Eğitim

40 saat Adobe Illustrator Eğitimi ile, ileri seviyede Illustrator kullanma yeteneğine sahip olacaksınız.

Adobe Illustrator Grup Eğitimi

12 saat Adobe Illustrator Eğitimi ile, temel seviyede Illustrator kullanma yeteneğine sahip olacaksınız.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Hakkımda
  • Adobe Eğitimleri
  • Blog
  • Workshop
  • Kurumsal / İletişim