KAPAK-WEB

Adobe Illustrator Eğitimi

Adobe illustrator eğitimi programına katılmadan önce ilk olarak çok merak edilen Adobe illustrator ile neler yapılır sorusuna hızlıca cevap verelim? 

Illustrator programı ile Logolar, iconlar, ambalajlar, web grafikleri, tipografi ve karmaşık çizimler ve çok daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanıyan vektör grafik uygulamasıdır. Düzenleme formatları ise AI, EPS, SVG ve PDF dökümanlarıdır.

Adobe illustrator online eğitimi programında öğrenilen becerilerle neler yapabilirsiniz?

Eğitimi tamamladığınızda örneğin, bir grafik tasarımcı olarak iş bulmanıza veya her zaman esnek çalışabileceğiniz freelance olarak kariyer yapmanıza yardımcı olabilecek çok istenen bir beceriye sahip olacaksınız.

Adobe illustrator Online Eğitim İçin Gereksinimler Neler?

161

Program

Eğtime katılmadan önce Adobe Illustrator CC sürümlerinden birisine sahip olmanız gerekir. Adobe.com sitesinden 1 haftalık deneme sürümünü temin edebilirsiniz.

162

Bilgi

Bu eğitime katılmadan önce Adobe Illustrator programını hiç kullanmadıysanız endişe etmeyin. Eğitim sıfırdan başlıyor. Daha önceden program bilginiz varsa bu kurs sayesinde yeteneklerinizi bir adım daha ileriye taşıyacaksınız.

ils_03
ils_20

NELER ÖĞRENECEKLERİNİZ?

Bu kursta neler öğreneceksiniz?

Yeni beceriler öğrenirken kendi grafiklerinizi tasarlamanın keyfini yaşayacaksınız.

İlk olarak, Adobe Illustrator çalışma alanını ve tüm araçların nasıl çalıştığını öğreneceksiniz.

Çizim araçları ile Adobe Illustrator programında kendi çizgilerinizi oluşturmaya başlayacaksınız.

Kağıda çizilmiş yazı, resim veya iconların Adobe Illustrator ile vektörel tasarıma dönüştürmeyi öğreneceksiniz.​

Şekil oluşturucu araç ile iş akışınızı hızlandıracaksınız.​

Projelerinize metin eklemeyi ve stilize etmeyi öğreneceksiniz.

Renkleri bir profesyonel gibi kullanmayı ve degrade geçişlerin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Stilleri, maskelemeyi, kontürleri, katmanları, grafik tablolarını ve blend tekniklerini öğreneceksiniz.

Her türde projeyi nasıl içe ve nasıl dışa aktaracağınızı öğreneceksiniz.

CV’nize Adobe Illustrator Kullanıcısı ekleyebileceksiniz.

UYGUNLUK

Kimler için uygun?

158

Kariyer

Adobe illustrator programını kariyerinde kullanmaya başlamak ve illustrator becerileri için para kazanmak isteyen herkes.

162

Yeni başlayanlar, amatörler, grafik tasarımcılar, hareketli grafik sanatçıları ve kendi grafiklerini sıfırdan tasarlamak isteyen tüm bireyler.

img 72
ils_21
ESNEK ÇALIŞIN

Her zaman Esnek Çalışın

Illustrator programını öğrendiğinizde esnek çalışmak mümkün mü?

İlk olarak bir tasarımcıysanız esnek çalışmak mümkün. Adobe illustrator programını öğrendiğinizde bir alanda uzmanlaşmaya gayret edin. Uzmanlaştığınız alanda mutlaka özgün olun. Çünkü her zaman aranan kriterlerden en önemlisi alanının uzmanı olmaktır. Logo tasarımı, icon tasarımı veya illüstrasyon alanı olabilir.

İkincisi, uzmanlaştığınız alanda yaptığınız çalışmaları ve tüm platformlarda düzenli bir şekilde yayınlayın. Örneğin Pinterest, Behance, Linkedin, Instagram, Facebook, Dribble vb.

Üçüncüsü ve son olarak, asla vazgeçmeyin ve sürekli araştırma yaparak kendinizi geliştirin. Tüm bu etkenler sonuç olarak, sizi çok istenilen freelance olarak çalışmanıza olanak sağlayacaktır.

TAMAMLAMA

"Adobe illustrator eğitimini tamamladığınızda"

Adobe illustrator online eğitim programında öğrenilen becerilerle, bir grafik tasarımcı olarak iş bulmanıza ve freelance çalışarak para kazanmanıza yardımcı olabilecek çok istenen bir beceriye sahip olacaksınız.

Eğitim Ücreti
₺3.500

Grup Eğitimi

  • Adobe InDesign Grup Eğitimi ile %50 indirimli!
Öğrenci Ücreti
₺2.500

Grup Eğitimi

  • Adobe InDesign Grup Eğitimi ile %50 indirimli!

“Bu Konuları Merak Edebilirsiniz”

Adobe Illustrator online eğitim, belirlenen Cumartesi ve Pazar günleri 3 saat olarak toplam 12 saat ile tamamlanıyor. (Değerlendirme eğitimleri ile beraber toplamda 13 saat.)

Tüm eğitimler ZOOM platformunda yapılıp, kopyalanıp çoğaltılmaması için eğitime katılanlara verilen bir gizlilik sözleşmesi ile yapılıyor.

EFT / Havale şeklinde ödeyebilir fatura talebiniz durumunda fatura bilgilerinizi göndererek +%18 KDV ile fatura talep edebilirsiniz.

Vermiş olduğum tüm eğitimlerde öğrenci belgesini gönderen tüm bireylere listede yazan indirim uygulanmaktadır.

Herhangi bir eğitime ödeme yapıp eğitim günü herhangi bir nedenden dolayı katılamamanız durumunda ödemenizi isteyebilir veya bir sonraki eğitime katılabilirsiniz.

Eğitime 15 yaş ve üstü tüm bireyler katılabilir. 15 yaş ile 18 yaş arasındaki öğrenciler için veli onayı şarttır.

ÜCRETSİZ

Ücretsiz eğitim mi arıyorsunuz?

600 bin kişi Adobe Illustrator programını Youtube kanalımda öğrendi. Bunların arasına katılmak istersen Youtube kanalımı ziyaret edebilirsin.