Murat Boyraz

Merhaba ben Murat Boyraz! 15 yılı aşkın süredir çevrimiçi ve çevrimdışı tasarım projeleri oluşturarak tasarım dünyasına katkı sağlıyorum. Adobe Visual Designer, Adobe Photoshop, Adobe InDesign ve Adobe Illustrator Professional sertifikalarımla tasarımlarıma profesyonel bir bakış açısı katarken edindiğim bilgi ve tecrübelerle eğitimler vererek yeni tasarımcılara ışık tutmaya çalışıyorum.

Uzun bir süre ajans tecrübesi edindikten sonra 2014 ile 2019 yılları arasında Beyoğlu Belediyesi Görsel Sanat Yönetmenliği yaparak sanatçı kimliğimi geliştirme ve öne çıkarma fırsatı yakaladım. Halen MotaWord şirketinde Creative Director olarak profesyonel kariyerimi sürdürüyorum. DEMSA Sabancı Grubu, YILDIZ Holding, BANVİT, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, İBB Büyükşehir Belediyesi, T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve Kağıthane Belediyesi gibi hem kamu hem de özel sektörün önemli kuruluşlarıyla gerçekleştirdiğim iş birlikleri sayesinde sektör deneyimimi arttırmayı başardım. 

Kurumsal kimlik çalışması alanında üstlendiğim onlarca proje ile firmaların müşterileriyle daha etkili bir bağ kurmasında önemli rol üstlendim. Üstlendiğim projelere ek olarak MEB ve akademik kuruluşların da desteği ile pek çok kurumda eğitimler vererek yeni tasarımcılar yetiştirilmesine yardımcı olmaya çalışıyorum. Uzmanlık alanım olan Adobe Illustrator ile ilgili Youtube kanalımdan ücretsiz eğitim videoları yayınlayarak ‘bilgi paylaştıkça çoğalır’ felsefesiyle tasarım dünyasına katkı sağlamayı hedefliyorum.

Adobe Certified Professional

Adobe Certified Professional, Adobe Systems Incorporated tarafından sunulan bir sertifikasyon programıdır. Bu program, Adobe ürünlerinde uzmanlık seviyesi olan bireylerin yeteneklerini ve bilgisini doğrulamak için tasarlanmıştır.

Adobe Illustrator Eğitimleri

Sanatınızı hayata geçirmek için ihtiyacınız olan her şey burada. Adobe Illustrator eğitimleri ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın, profesyonel seviyede tasarımlar oluşturun.

Adobe Indesign Eğitimleri

Profesyonel görünümlü baskı ve dijital yayınlar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlar burada. Adobe InDesign eğitimleriyle tasarımın gücünü keşfedin, işinizi ileri seviyeye taşıyın.

Grafik Tasarım Eğitimleri: Geleceğinizi Tasarlayın

Grafik Tasarım Eğitimleri: Geleceğinizi Tasarlayın

Güncel

Grafik Tasarım EğitimleriGrafik Tasarım Eğitimleri, grafik tasarımın temel prensiplerini dikkate alarak yaratıcı çalışmalar ve zengin

Devamını Oku
Adobe ve Öğrenciler için Sunduğu İmkanlar

Adobe ve Öğrenciler için Sunduğu İmkanlar

Güncel

Adobe’un Öğrencilere Vaat Ettikleri | Hiç Bilmediğiniz İmkânlarGrafik tasarım dendiğinde akla gelen ilk 3 şeyden

Devamını Oku
Grafik Tasarım: Yeni Başlayanlar ve Mezunlar İçin Kapsamlı Bir Rehber

Grafik Tasarım: Yeni Başlayanlar ve Mezunlar İçin Kapsamlı Bir Rehber

Güncel

Yeni Başlayanlar ve Mezunlar için Kapsamlı Grafik Tasarım RehberiGrafik Tasarım, teknoloji ve sanatı bir araya

Devamını Oku
  • Hakkımda
  • Adobe Eğitimleri
  • Blog
  • Workshop
  • Kurumsal / İletişim