Workshop

İstanbul Teknik Üniversitesi

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileriyle Taşkışla Kampüsü’nde Adobe Illustrator ve InDesign eğitimleri düzenledik; İTÜ Mezunlar Derneği Öğrenci Kulübü iş birliğiyle gerçekleşen etkinlik büyük ilgi gördü.

İTÜ Workshop

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Taşkışla Kampüsü’nde düzenlediğimiz Adobe Illustrator ve InDesign eğitimleri, öğrencilere vektörel çizim, grafik tasarım ve düzenleme becerileri kazandırmayı amaçladı. İTÜ Mezunlar Derneği Öğrenci Kulübü ile iş birliği içinde gerçekleşen bu etkinlik, öğrencilerin projelerinde kullanabilecekleri temel ve ileri düzey teknikleri öğrenmelerini sağladı.

Etkinlik süresince, öğrenciler ile karşılıklı çalışarak Illustrator ve InDesign’ın sunduğu araçları ve özellikleri keşfettik. Öğrenciler, eğitim sayesinde tasarım süreçlerini hızlandırabilecek, projelerine profesyonel ve yaratıcı dokunuşlar ekleyebilecek beceriler kazandı. Bu başarılı etkinlik, öğrencilerin grafik tasarım ve yayıncılık dünyasında daha güçlü adımlar atmalarına katkı sağlayacak.

Ücretsiz eğitim mi arıyorsunuz?

1 milyon kişi Adobe Illustrator programını Youtube kanalımda öğrendi. Bunların arasına katılmak istersen Youtube kanalımı ziyaret edebilirsin.

youtube-image-mb
  • Hakkımda
  • Adobe Eğitimleri
  • Blog
  • Workshop
  • Kurumsal / İletişim