Adobe Illustrator Ücretsiz Eğitimler

İlk olarak çok merak edilen Adobe illustrator ile neler yapılır sorusuna hızlıca cevap verelim? 

Illustrator programı ile Logolar, iconlar, ambalajlar, web grafikleri, tipografi ve karmaşık çizimler ve çok daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanıyan vektör grafik uygulamasıdır. Düzenleme formatları ise AI, EPS, SVG ve PDF dökümanlarıdır.

Adobe illustrator ücretsiz eğitim ile öğrenilen becerilerle neler yapabilirsiniz?

Bir grafik tasarımcı olarak iş bulmanıza veya her zaman esnek çalışabileceğiniz freelance olarak kariyer yapmanıza yardımcı olabilecek çok istenen bir beceriye sahip olacaksınız.

Esnek Çalışmak!

İlk olarak bir tasarımcıysanız esnek çalışmak mümkün. Adobe illustrator programını öğrendiğinizde bir alanda uzmanlaşmaya gayret edin. Uzmanlaştığınız alanda mutlaka özgün olun. Çünkü her zaman aranan kriterlerden en önemlisi alanının uzmanı olmaktır. Logo tasarımı, icon tasarımı veya illüstrasyon alanı olabilir.

İkincisi, uzmanlaştığınız alanda yaptığınız çalışmaları ve tüm platformlarda düzenli bir şekilde yayınlayın. Örneğin Pinterest, Behance, Linkedin, Instagram, Facebook, Dribble vb.

Üçüncüsü ve son olarak, asla vazgeçmeyin ve sürekli araştırma yaparak kendinizi geliştirin. Tüm bu etkenler sonuç olarak, sizi çok istenilen freelance olarak çalışmanıza olanak sağlayacaktır.

55
Adobe Ilustrator Eğitimi

Standart Kartvizit Tasarımı Nasıl Yapılır?

link
55
Adobe Illustrator Eğitimi

Perspektif Yazı Nasıl Yazılır? Perspective Tool

link
55
Adobe Ilustrator Eğitimi

Adobe Illustrator Path Menu Nedir?

link
55
Adobe Illustrator Eğitimi

Fotoğrafı Vektöre Çevirmek Nasıl Yapılır?

link